O nás

 

Nejsme klasická realitka


Prodáváme skrze emoce a nebojíme se inovovat „strnulý“ trh s nemovitostmi. Vytváříme atraktivní webové prezentace za pomoci nejnovějších marketingových postupů. Uděláme u vás homestaging a vše profesionálně nafotíme. Ve výsledku bude vaše nemovitost vypadat jako z katalogu či amerického filmu a díky tomu ji prodáme rychleji a za lepší peníze. 

 

Často se na nás obracejí klienti, kteří nedokážou nemovitost prodat i půl roku. Díky našim postupům a metodám dokážeme uspět i v takovýchto náročných případech. Zákazník, který s námi tohle zažije, nemá potřebu využít konkurenčních realitek. Doporučí nás dál a díky dobré službě máme vždy další práci.  

Jsme si vědomi toho, že realitní makléř nemá v České republice nejlepší reputaci, a to se snažíme změnit. Nepracujeme jen kvůli provizím. Podnikáme ve službách a služba zákazníkovi je pro nás posláním. Jako jedni z prvních v České republice zavádíme služby právní ochrany prodávajícího před případnými reklamacemi a dodatečnými slevami z prodeje. 

Kdo jsme


Martin Fordos


Reality jsou práce s nemovitostmi a s těmi nemůžete komunikovat. Paradoxně mě na této profesi nejvíc baví práce s lidmi. Poznáváme spoustu nových tváří a z některých se stávají přátelé. Z klientů si vytváříme spolupracovníky a obchodní partnery. Podnikání s nemovitostmi je pro mě posláním a služba klientům, a ta má vždy větší prioritu než obchodní výsledek.

Realitnímu trhu se věnuji na plný úvazek od roku 2011. Už od roku 1995 se však pohybuju v obchodu, mám za sebou praxi v reklamním prostředí, řídil jsem výrobní firmu i maloobchod. I díky těmto zkušenostem dnes mohu poskytovat služby s vysokou kvalitou.

Jan Koriťák


V oblastí nemovitostí se pohybuji již pátým rokem a musím říct, že to byl nejlepší krok v mém životě. Pořád se něco nového učím, překonávám překážky i vlastní limity. Neberu to jako povolání, ale životní cestu a poslání pomáhat lidem realizovat jejich kroky, ať už se jedná o prodej, koupi či investování do nemovitostí.

Lidi nechci vnímat jen jako chodící peněženky. Ano, peníze jsou potřeba a já je beru jako prostředek. Co mě ale opravdu těší je skutečnost, že v mnoha případech se lidé vrací a chtějí poradit, doporučit známého, nebo jen zajít na kávu a popovídat si. Tohle všechno já vidím jako službu lidem, protože oni pomáhají mě a já zas pomůžu jim.

 

„Nehoňte se za penězi, stejně je nikdy nedoženete, služte zákazníkům jak nejlépe dovedete a jednou penězům nebudete moci utéct“
Tomáš Baťa