Reference

Co o nás říkají klienti?


Desítky spokojených klientů se na nás obracejí opakovaně, a to je pro nás největším poděkováním. Tyto pozitivní reference nám dodávají energii pokračovat v naší práci s nadšením, neusínat na vavřínech a neustále investovat do rozvoje dalších služeb.

 • Bohmová
  Ráda bych vám touto cestou poděkovala za skvěle odvedenou práci při prodeji mého bytu. Velice oceňuji vaši profesionalitu a zkušenost. Obzvláště, že jste to pro mě a mou rodinu celé udělali zdarma. S mou těžce postiženou dcerou je těžké něco vyřizovat a současně být soustředěný na tak důležitý krok jako je prodej bytu. Nesmírně si toho vážím, především v této hektické době. Přeji vám hodně štěstí a spousty spokojených klientů.
  Bohmová
  Praha Chodov
 • Začalo to prodejem mého vlastního domu. Když jsem viděl zejména přístup, zodpovědnost a úroveň prezentace. Rozhodl jsem se jim svěřit jako stavitel cihlových novostaveb všechny své zakázky. Za poslední roky jsem viděl, jak stále zlepšují svoje služby. Dnes jim stačí oznámit záměr, kde chci začít výstavbu novostavby a většinou, než je Základová deska nebo hrubá stavba již mají klienta. Za to jim chci poděkovat a jsem rád, že naše spolupráce se krásně vyvíjí a jsme si vzájemně potřební.
  Aleš Sojka
  Kutnohorsko