Doporučení

 

Doporučení


Předtím, než se obrátíte na realitního makléře, neváhejte se obrátit na nás jako na přímé kupce vaší nemovitosti. Pokud se nám nepodaří dohodnout na jejím odkupu, jsme připraveni vám poskytnout kontakt na spolehlivého specialistu, který vám bude schopen profesionálně pomoci s prodejem.

 

Ve světě je standardem využívat služeb zkušeného realitního makléře pro zajištění prodeje nemovitosti, ale v České republice tato praxe ještě není zcela zavedená. Jako investoři a experti na oblast koupě nemovitostí vám proto doporučujeme, abyste před prodejem vaší nemovitosti zvážili konzultaci se zkušeným realitním makléřem.

My, jako zakladatelé s více než 13 lety praxe v realitním sektoru, věříme, že dobře rozumíme strategiím prodeje nemovitostí. I my sami se při prodeji našich nemovitostí opíráme o služby zkušených makléřů. Dlouhodobě spolupracujeme s realitními makléři po celé České republice, které jsme si pečlivě vybrali prostřednictvím náročného výběrového procesu. Pokud máte zájem, s radostí vám představíme důvěryhodného a prověřeného specialistu, který vám s prodejem pomůže, pokud bychom sami vaši nemovitost nemohli koupit.

Zakladatelé


Martin Fordos


Od roku 2011 se úspěšně věnuje podnikání na realitním trhu. Jeho profesní cesta začala v roce 1995, kdy získal cenné zkušenosti v oblasti obchodu, a postupně se propracoval přes reklamní sektor až k řízení výrobní společnosti a maloobchodního podniku. V současné době se zaměřuje na budování silného týmu spolupracovníků a spoluinvestorů, kterým předává své znalosti a dovednosti v oblasti vyhledávání a hodnocení investičních příležitostí na nemovitostním trhu.

Ve svém volném čase se rád věnuje běhání, horské turistice, otužování a má vášeň pro fotografování.

Jan Koriťák


V oblastí nemovitostí se pohybuji již pátým rokem a musím říct, že to byl nejlepší krok v mém životě. Pořád se něco nového učím, překonávám překážky i vlastní limity. Neberu to jako povolání, ale životní cestu a poslání pomáhat lidem realizovat jejich kroky, ať už se jedná o prodej, koupi či investování do nemovitostí.

Lidi nechci vnímat jen jako chodící peněženky. Ano, peníze jsou potřeba a já je beru jako prostředek. Co mě ale opravdu těší je skutečnost, že v mnoha případech se lidé vrací a chtějí poradit, doporučit známého, nebo jen zajít na kávu a popovídat si. Tohle všechno já vidím jako službu lidem, protože oni pomáhají mě a já zas pomůžu jim.

 

„Nehoňte se za penězi, stejně je nikdy nedoženete, služte zákazníkům jak nejlépe dovedete a jednou penězům nebudete moci utéct“
Tomáš Baťa