O nás

 

O nás


Jsme skupina investorů, která zahrnuje majitele firem, právní experti, finanční specialisty a renomované podnikatele. Naší společnou strategií je investování dostupných vlastních finančních zdrojů do nemovitostní v České republice.

 

Naším cílem je dynamické a samostatné působení na realitním trhu, kde nejsme omezeni konvenčními bankovními postupy, ale spoléháme se na vlastní kapitál. Hlavní pozornost věnujeme rezidenčnímu segmentu, zahrnující rodinné domy, bytové jednotky, stavební parcely a rekreační objekty.

Díky zastoupení právních specialistů v našich řadách, máme kompetence k řešení širokého spektra právních výzev, včetně otázek týkajících se věcných břemen, podílového spoluvlastnictví, zadlužených nemovitostí, právních aspektů přístupových cest, nelegálních staveb a dalších souvisejících problémů.

Zakladatelé


Martin Fordos


Od roku 2011 se úspěšně věnuje podnikání na realitním trhu. Jeho profesní cesta začala v roce 1995, kdy získal cenné zkušenosti v oblasti obchodu, a postupně se propracoval přes reklamní sektor až k řízení výrobní společnosti a maloobchodního podniku. V současné době se zaměřuje na budování silného týmu spolupracovníků a spoluinvestorů, kterým předává své znalosti a dovednosti v oblasti vyhledávání
a hodnocení investičních příležitostí na nemovitostním trhu.

Ve svém volném čase se rád věnuje běhání, horské turistice, otužování a má vášeň pro fotografování.

Jan Koriťák


Na trhu s nemovitostmi jsem již 12 rokem a postupně se získáváním zkušeností v tomto oboru se orientuji také v oblasti investic. Buduji tým investorů, kteří se chtějí vydat podobnou cestou. Práce v tomto oboru je pro mě již životním stylem
a neustále se aktivně pohybuji na realitním trhu, protože jen terén v realitách vám ukáže velké investiční příležitosti.

Mimo realit si velmi rád zacvičím (bojové sporty), samozřejmě rodina je základ, miluju motorky a sem tam vystoupím z komfortní zóny, takže ledová voda.

 

„Nehoňte se za penězi, stejně je nikdy nedoženete, služte zákazníkům jak nejlépe dovedete a jednou penězům nebudete moci utéct“
Tomáš Baťa