Jak to funguje

 

Jak to funguje


Prvním krokem procesu je zahájení komunikace s námi. Na základě specifik dané situace a umístění vaší nemovitosti pošleme příslušného experta, který vaši nemovitost osobně zhodnotí. Aby bylo ocenění co nejpřesnější, doporučujeme mít připraveny všechny důležité dokumenty a informace týkající se vaší nemovitosti.

 

Náš specialista na nákup investičních nemovitostí pak na základě poskytnutých informací vytvoří odborné ocenění vaší nemovitosti, podle kterého vám předložíme návrh kupní ceny. V případě, že se na kupní ceně dohodneme, můžete očekávat rychlý proces celého prodeje. Obvykle pak dochází k podpisu smlouvy o budoucí kupní smlouvě a v dalším kroku k uzavření finální kupní smlouvy. Pokud to okolnosti dovolí, můžeme přejít přímo k podpisu kupní smlouvy.

Zajistíme, aby celý proces byl co nejhladší a transparentní a poskytneme vám během něj plnou odbornou podporu.

Zakladatelé


Martin Fordos


Od roku 2011 se úspěšně věnuje podnikání na realitním trhu. Jeho profesní cesta začala v roce 1995, kdy získal cenné zkušenosti v oblasti obchodu, a postupně se propracoval přes reklamní sektor až k řízení výrobní společnosti a maloobchodního podniku. V současné době se zaměřuje na budování silného týmu spolupracovníků a spoluinvestorů, kterým předává své znalosti a dovednosti v oblasti vyhledávání a hodnocení investičních příležitostí na nemovitostním trhu.

Ve svém volném čase se rád věnuje běhání, horské turistice, otužování a má vášeň pro fotografování.

Jan Koriťák


V oblastí nemovitostí se pohybuji již pátým rokem a musím říct, že to byl nejlepší krok v mém životě. Pořád se něco nového učím, překonávám překážky i vlastní limity. Neberu to jako povolání, ale životní cestu a poslání pomáhat lidem realizovat jejich kroky, ať už se jedná o prodej, koupi či investování do nemovitostí.

Lidi nechci vnímat jen jako chodící peněženky. Ano, peníze jsou potřeba a já je beru jako prostředek. Co mě ale opravdu těší je skutečnost, že v mnoha případech se lidé vrací a chtějí poradit, doporučit známého, nebo jen zajít na kávu a popovídat si. Tohle všechno já vidím jako službu lidem, protože oni pomáhají mě a já zas pomůžu jim.

 

„Nehoňte se za penězi, stejně je nikdy nedoženete, služte zákazníkům jak nejlépe dovedete a jednou penězům nebudete moci utéct“
Tomáš Baťa